DOLUNAY BURCUNUZU NASIL ETKİLİYOR? (31 Mart a kadar)

Terazi burcundaki dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek? (31 Mart’a kadar)

27 Mart tarihli yazı:

Koç

Bugün dahil önümüzdeki beş gün boyunca, iş birlikleriniz, ortaklıklarınız ve ilişkileriniz dikkat gerektiriyor. Problemler, tartışmalar veya kopuşlar söz konusu olabilir.

Boğa

Yüksek sesli düzenlemeler, tartışmalar söz konusu olabilir, ancak buradan çıkan fırsatları kucaklamalısınız. Bir kez konuya dahil olursanız, dışına çıkmak için haddinden fazla enerji tüketilmesi gerekebilir.

İkizler

Önümüzdeki beş gün boyunca, özellikle aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilişkilerinizde inatçı veya sert bir tutum içine girebilirsiniz. İsteklerinizin yerine gelmesinde ısrarcı olacağınız günler, sakin ve mantıklı davranmakta fayda var.

Yengeç

Bugün dahil önümüzdeki beş gün boyunca, aile ve ev arasında kalabilirsiniz. Eviniz veya ailenizle ilgili bazı konularda problemler yaşanabilir veya işle ilgili gerginlikler söz konusu olabilir. Sonlanma veya kopuş enerjileri mevcut.

Aslan

Çevrenizden bazı kişilerle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir, bazı ilişkiler sonlanabilir ya da ilişkide değişim yaşanabilir. Önümüzdeki beş gün boyunca önemli kararlar alabilirsiniz.

Başak

Maddi konular dikkat gerektiriyor. Son günlerde ikili ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Problemli konular gündeme gelebilir veya bazı kişilerin gerginlikleri sizi de etkileyebilir, ancak önümüzdeki beş gün boyunca en fazla dikkat gerektiren bölüm maddi konular!

Terazi

Baskıcı kişiler veya size baskı uygulamaya veya yönlendirmeye çalışanlar son günlerde sizi yormuş olabilir. Bugün meydana gelen dolunay, ikili ilişkilerinizde bazı konuların sonuçlanması, sonlanması veya kopuşlar anlamına gelebilir.

Akrep

İşinizi, sağlığınızı veya iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi ilgilendiren konularda dikkatli hareket etmelisiniz. Önümüzdeki beş gün boyunca bu alanlarda bazı aksilikler veya problemler yaşanabilir. Zorunlu kararlar söz konusu olabilir temkinli olmalısınız.

Yay

İkili ilişkileriniz açısından hareketliliğin yüksek olduğu günler. Yeni ilişki arayıları söz konusu olabilir. Önümüzdeki beş gün boyunca, bazı kararlar alabilirsiniz veya yakın geçmişteki bir olaya ilişkin kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Profesyonel yaşamınızı ilgilendiren yeni bir teklif söz konusu olabilir. Dengeli bir duruş sergilemenizde fayda var!

Oğlak

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular ön planda bugünlerde. Dekorasyon, taşınma, tadilat, kiralama, alım satım işlerine veya ailenizi ilgilendiren konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. İş hayatınızı ilgilendiren konularda gergin etkilier söz konusu, ani kararlar almak için hiç uygun günler değil! Önümüzdeki beş gün boyunca bu alanda sonuçlanmalar, sonlanmalar veya kopuşlar söz konusu olabilir. Sakinlik çözümü kolaylaştıracaktır, unutmayın.

Kova

Yeni başlangıçlar yapma veya girişimlerde bulunma isteğiniz artıyor. Önümüzdeki beş gün boyunca beklenmedik bazı durumlar bir an da hayatınıza dahil olabilir. Yeni gelişmeler söz konusu olabilir, hızlı ilerlemek ve karar almak istiyorsanız, daha temkinli olmanızı öneririm Niobe’ce.

Balık

Harcamalarınız dikkat gerektiriyor. Yeni başlangıçların arifesindesiniz. Özgürce hareket ediyorsunuz. Ancak, bugün dahil önümüzdeki beş gün boyunca maddi konularda problemler yaşanabilir. İş birliği içinde olduğunuz bir kişinin maddi durumu veya ödenilmesi gereken bir borç sorun teşkil edebilir. Sakinliğin korunması gereken bir gün.