Kova Burcu Yıllık Yorum

Burçlar 11kova
21 Ocak - 19 Şubat

2018 Burç Yorumları

(Mutlaka yükselen burcunuzun yorumunu da okumalısınız)


KOVA

Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz, yüksek amaçlar peşinde koşacağınız ve umutlarınızın boşa çıkmamasını sağlayacak etkilere açık bir yıla giriş yapıyorsunuz sevgili Kovalar.
Ocak ayı hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. İş hayatınızda veya özel yaşamınızda size hitap etmeyen veya yük olarak görmeye başladığınız şeylere veda edebilirsiniz. Ocak sonu civarında(+/- 1,5 ay) bazı ilişkileri veya iş birliklerini sonlandırma kararlılığınız ve cesaretiniz yüksek olabilir. Kontrol sizde olduğu için, bu vedalaşma hayatınızda bir rahatlama anlamına geliyor. Aynı zamanda bu kişi ya da gruplarla bağlantılar kesilse de, arkadaşlıklarınızı sürdürebilirsiniz.
Yıl genelinde kariyerinizi, imajınızı veya ait olduğunuz gruplardaki duruşunuzu ilgilendiren alanlarda başarılara ve ilerleme fırsatlarına açıksınız. Terfiler, ödüller, kendi işinizi kurma şansları, statünüzü arttırmanızı sağlayacak pozisyonlar 2018 Kasım ayının ortalarına kadar sizi bekliyor. Mayıs 25 ve 20 Ağustos tarihleri civarında ise, kariyer hedeflerinize ulaşmanıza bağlı gelir artışları veya gelen paralar söz konusu olabilir.

Mayıs ayının ikinci haftasından itibaren önümüzdeki 8 yıl boyunca evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda alışılmadık değişikliklere veya beklenmedik durumlara açıksınız. Ani yer değişiklikleri, evi ilgilendiren değişiklikler veya beklenmedik durumlar 8 yıl boyunca etkili. Sıkça yer değiştirebilir, aile üyelerinin hayatlarındaki değişikliklere adapte olmak durumunda kalabilir veya evi ilgilendiren alışılmadık olaylar yaşayabilirsiniz.
26 Haziran 28 Ağustos aralığında Mars burcunuzda geri gidiyor. Dolayısıyla yeni bir işe başlamak istiyorsanız bu tarih aralığını kullanmamanız faydalı olacaktır. Zira Mars gerilemelerinde başlanılan işlerde istenilen performansı yakalamak zor olduğu kadar aldatılmışlık hissi de ortaya çıkabilir. Bunun yerine iş planlarınızın üstünden geçmeniz, eksikleri tespit edip tamamlamanız faydalı sonuçlar ortaya çıkartabilir.
Temmuz ayının son haftası civarında(+/- 1,5 ay), evinizi ve ailenizi ilgilendiren başlıklarda rutin dışı ve kontrol edemediğiniz olaylar sizi hazırlıksız yakalayabilir. Bu konuda çok fazla bir şey yapamamanız canınızı sıkabilir, ama siz her tür değişikliği en iyi şekilde karşılayan, hatta değişimden keyif alan bir burçsunuz. Dolayısıyla, bu duruma uygun davranmakta da zorlanmayacaksınızdır.

Hepinize tüm sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı, keyifli ve mutlu bir yıl diliyorum. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Not: Mutlaka yükselen burcunuzun yıllık yorumunu da okumalısınız.