Haftalık Burç Yorumları

Merhabalar,

Haftalık burç yorumlarını anasayfaya giriyorum.

Anasayfaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sağlık ve sevgi ile kalın

BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

İş birlikleri ve özel ilişkiler esnasında ufak tefek gerilimler yaşansa da, hoşgörülü ve anlayışlı olmakta zorlanmayacağımızı umduğum bir haftadayız. Güçlü ilişkiler geliştirmek isteyecek, sevdiğimiz kişilere tutkuyla sahip çıkıyor olacağız. İlişkilerdeki istikrarlı tutumumuz bize kazandıracaktır.

Ancak, haftanın ön plana çıkan gökyüzü durumu Başak burcunda oluşacak dolunay. Bu dolunay, kötü alışkanlıklarımızı, beynimizin derinliklerindeki tortuları temizleyebileceğimiz, eski defterleri kapatacağımız, evle ya da arkadaşlarla problemleri çözme fırsatı bulabileceğimiz, evimizde veya ruhumuzda bir bahar temizliği yapabileceğimiz on günlük sürece işaret ediyor. Ancak, kafa karışıklıkları ve yanılgılar var. Hayatı tos pembe görüp, gerçeklerden uzaklaşabilir ve gereğinden fazla büyük düşünebiliriz. Ya da kendimizi başkalarının başımıza ördüğü çoraplar nedeniyle problemlerin ortasında bulabiliriz. Önce kendi evimizin öünü süpürmeli, sonra diğerlerininkine bakmalıyız. Bağımlılıklarımızdan veya bağımlılıkları ya da kötü alışkanlıkları olan tanıdıklarımızdan kurtulma zamanı geldiğinin farkına varabiliriz. Bu sayede sağlıklı arkadaşlıkların yolunu açabiliriz. Salgın hastalıklar ya da bu tür hastalıkların çözümleri ortaya çıkabilir.

Bu dolunay, yalanları, bencilliği, kötülükleri, kötü niyetli kişileri ya da zaman zaman saldırganlıkları,endişeli veya depresif ruh hallerini ve bu ruh hallerinin neden olabileceği sindirim sistemi hastalıklarını ön plana çıkartabilir. Mantıksızlık, utanmazlık veya egoistlik problemlere neden olabilir. Yanlış bir imaj oluşturabiliriz veya karşımızdaki kişilerin oluşturdukları hatalı imaja göre pozisyon alabiliriz. İdealize ettiğimiz kişilerin yanlışlarını görmeme gibi bir hataya düşebiliriz.

Suçlu ve zayf hissetmek, paranoyaklık, korkmak ya da cesaret kaybı, skandallar ya da dedikodular dolunayın olumsuz yansımalarını akla getiriyor. Satürn'ün konumu karışıklıkları ve aldatılma riskini azaltacaktır, ama yine sezgilere güvenerek hareket etmemeli. Korkular ve bağımlılıklar sorun yaratabilir. Yakınlarımızın desteğine ihtiyaç duyabilir, beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Konusunda uzman kişilere danışmak için güzel bir hafta(doktorlar, psikiyatrlar, psikologlar v.b)

KOÇ

İş hayatınızı veya günlük rutin işlerinizi ilgilendiren alanlarda değişikliklere açık on günlük süreçtesiniz. Bu alanlarda farklı fırsatlar da yüzünü gösterebilir. Aynı süreçte sağlığınızı da ihmal etmemeli, sağlıklı yaşama geçiş anlamına gelen düzenlemeleri yapmalısınız.

BOĞA

Aşk hayatınızı ilgilendiren gelişmelere açık(sonlanma veya sonuçlanma) on günlük süreç. Mevcut ilişkinizde başkalarına bağlı ufak tefek gerilimler yaşansa da, ilişkinizi güçlendirme şansı bulabilir veya yeni bir ilişki kurabilirsiniz. Henüz adı konmamış ilişkilerin adının konma ihtimali olabilir.

İKİZLER

Evinizi, gayrimenkullerinizi, araçlarınızı veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda oluşabilecek problemler zamanınızı alabilir on gün için. Aile üyeleri arasındaki sorunlarla uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz.

YENGEÇ

Kısa mesafeli yolculuklar, iletişim, satış pazarlama başlıklarında bazı sorunlar yaşanabilecek on günlük süreç. Yakın çevre(komşu, akraba, kardeş v.b) ilişkilerinizle ilgili olaylarla da uğraşmanız gerekebilir veya yakın çevrenizden kişilerle problemler yaşanabilir.

ASLAN

Maddi başlıklıkonularda sonlanma veya sonuçlanma enerjileri devrede. Elinize bir para geçebilir ya da elinizden para çıkartmak zorunda kalabilirsiniz. Parasal konulardaki gelişmeler evinizi, gayrimenkullerinizi ya da aile hayatınızı da etkileyebilir.

BAŞAK

Önümüzdeki on günlük süreçte kendinizle ilgili bazı iş veya olaylar neticelenebilir. Birlikte yapılacak işler açısından farklı fırsatlar söz konusu olabilir.

TERAZİ

İş hayatınızı , ruhsal ve fiziki anlamda sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken 10 günlük süreçtesiniz. İş hayatınızdaki olaylar veya yapılması gereken işler sizi biraz gerebilir. Bazı gerçekler açığa çıkabilir.

AKREP

Sosyal yaşamınızı veya arkadaşlarınızla ilişkilerinizi ilgilendiren alanda hareketlilik yaşanabilecek, aktivitesi bol, ama anlaşmazlıklara dikkat etmek gereken 10 günlük süre. Dikkatleri üzerinizetoplayabilirsiniz.

YAY

Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda sonlanma ve sonuçlanma enerjilerine açık on günlük süreçtesiniz. Olayları akılla çözmek, huzuru sağlayabilir, aile ve ev başlıklarında somut adımlar atılmasına yardım edebilir.

OĞLAK

Seyahat planlarının veya hukuk, bilişim, eğitim, medya, dış ticaret, yabancılarla ilişkiler başlıklarındaki konularının neticelenebileceği on günlük süreç. Tatil fırsatları, işle ilgili farklı fırsatlar da yüzünü gösterebilir. Uzaktaki tanıdıklarla ilgili olaylar veya ziyaretler de gündeme gelebilir bir ihtimal.

KOVA

Ortak kaynak kullanımı gerektiren alanlarda(vergi, kredi, sigorta, nafaka, miras, tazminat, sponsorluk, alacak verecek v.b) para girişleri ve çıkışlarına açık on günlük süreç. Bu alanlarda bazı konular neticeleniyor. Ya da partnerinizin yaşamındaki parasal değişiklikler sizi de etkileyebilir.

BALIK

İkili ilişkilerinizi, evliliğinizi, ortaklığınızı veya iş birliklerinizi ilgilendiren alanlarda önemli kararlar alabilirsiniz. Partnerinizin isteklerine göre davranabilir veya aşka hayatınızda yeni bir ilişki, ortaklık veya iş birlikleri kurabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumlarınız için burcunuza tıklayınız.

Burçlar 01ko‡ Burçlar 02bo§a Burçlar 03ikizler Burçlar 04yenge‡
burçlar Burçlar 06baŸak burçlar Burçlar
Burçlar 09yay Burçlar 10oğlak Burçlar 11kova Burçlar